Dom

A Subsidiary Company Of China Geological Equipment Group

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5

A Subsidiary Company Of China Geological Equipment Group

GEE GROUP WUXI DRILLING TOOLS FACTORY CO., LTD. została założona w 1958 roku, jest państwowym wiodącym przedsiębiorstwem w branży geo-tech i eksploracji górniczej od ponad pół wieku z dobrą jakością i bogatym doświadczeniem w Chinach

Zobowiązaliśmy się dostarczać niezawodne produkty naszym klientom, ponieważ dobra jakość i rozsądna cena są również strategicznym partnerem firmy Atlas Copco (Epiroc) na rynku Chin kontynentalnych.

Posiadamy certyfikat ISO, API, jesteśmy uhonorowani przez high-tech w prowincji Jiangsu, produkty zostały wywiezione do Korei, Korei Północnej, Rosji, Mongolii, Indii, Birmy, Iranu, Dubaju, Zambii, Australii, Meksyku, Chile ...

Główne produkty, które wyprodukowaliśmy, są wymienione poniżej:

1. Chiny standardowe produkty wiertnicze do wiercenia rdzeniowego

2. Standardowe produkty DCDMA: zaimpregnowany bit diamentowy A, B, N, H, Q, T2, T6, bit PDC, bit wiercenia powierzchni, żerdź wiertnicza, zespół rdzenia rdzenia, przegłębienie, krętlik wodny, wciągnik, klucz do kół ...

3. Młoty DTH, narzędzia do wiercenia nadkładu, ekscentryczny bit, koncentryczny bit

4. Narzędzia do wiercenia dysków HDD: rozwiertak z pierścieniem, rozwiertak z rowkiem, rozwiertak do beczek, wiertło spiralne do cięcia, pręty do spawania tarciowego

5. Standardowy pręt wiertniczy API do pręta do wiercenia ropy i wody

6. Sprzęt do konserwacji wody, geologia, niekonwencjonalne wydobycie ropy naftowej i gazu oraz ochrona środowiska, a także wykonywanie odpowiednich transakcji i usług.

Wszystkie produkty przeszły certyfikaty ISO9001: 2000 i API 5DP

Zakres produktów obejmuje: maszyny wiertnicze, narzędzia wiertnicze i górnicze, narzędzia geofizyczne i instrumenty analityczne.

Kontakt: Carlyle Gao

WhatsApp: + 86-18851513960

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/wuxi-drilling-tools-factory/

Facebook: https://www.facebook.com/CarlyleGao

Kliknij powyższe zdjęcie, aby obejrzeć wideo z naszych zakładów produkcyjnych i więcej informacji.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Master Core

Ilość pracowników : 200~300

Coroczne wyprzedaże : 20,000,000-24,615,380

Rok założenia : 1958

pc Export : 40% - 50%

Firma Wuxi Drill Tools Factory, założona w 1958 r. Z siedzibą w 13 736 000, jest państwową firmą produkującą geologiczne narzędzia wiertnicze, narzędzia do wiercenia w poziomie i narzędzia do wiercenia DTH w Chinach.

Nasza fabryka obejmuje ponad 600 akrów i ma ponad 600 pracowników. Posiadamy również nasz niezależny zespół badawczo-rozwojowy i sprzęt testowy. Dysponujemy aż pięcioma liniami produkcyjnymi, a także posiadamy linię do hartowania i odpuszczania geologicznie wierconych prętów, specjalne urządzenia do pomiaru gwintów, linię do hartowania i odpuszczania złączy, piece do spiekania i tym podobne.

Nasza fabryka ma aż 14 narodowych patentów technologicznych, a nasze produkty przeszły certyfikację ISO9001: 2000 i API 5DP. Jest to jedyna firma, która stworzyła China National Standard (GB) z Core Drilling Tools, wraz z innymi organizacja zysku i instytut. Dzięki wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie, nasze produkty zostały dobrze przyjęte przez klientów z Mongolii, Kazachstanu, Rosji, Iranu, Afganistanu, Omanu, Turcji, Tajlandii, Wietnamu, Myanmaru, Malezji, Indonezji, Singapuru, Tajwanu, Kolumbii, Meksyku, Brazylii, Kanada, Australia itp.

Kontrola jakości:


1. Ściśle kontrolowaliśmy jakość naszych surowców, a wszystkie nasze metale stalowe pochodzą od słynnych hut (fabryk). A analiza fizycznych metalograficznych i skład chemiczny są również wykorzystywane do zapewnienia jakości surowców.
2. Natychmiastowa inspekcja zostanie przeprowadzona dla każdej procedury produkcyjnej, a pełne badanie zostanie wdrożone dla produktów gwintowanych.
3. Nasze produkty outsourcingowe będą również dokładnie zbadane przed użyciem.
4. Nasza częstotliwość próbkowania dla produktów końcowych jest wyższa niż 30%.

Kontrola kosztów:


1. Posiadamy racjonalne plany produkcyjne, a nasze maszyny mogą pracować codziennie przez ponad 12 godzin, aby zagwarantować wydajność naszej produkcji.
2. Większość naszych fabryk outsourcingowych znajduje się w odległości 60 km od naszej fabryki, co w dużym stopniu może obniżyć koszty transportu.
3. Nasza fabryka znajduje się w pobliżu portu w Szanghaju.

Wynik roczny:


1. Pręty wiertnicze: 100 000 (300000 m)
2. Diamentowe bity: 15 000
3. Rozwijanie powłoki: 20 000
4. Beczka rdzenia Montaż: 2000 zestawów

5. Narzędzia odzyskiwania: 1500 zestawów
6. Pręty drążone ogólnego i małego kalibru: 5000 (15000 m)
7. Rura osłonowa: 5000 (15000 m)
8. Drill Stem Subs: 30 000
9. Pręty do wierteł HDD: 4000 (12000 m)
10. Pręty do spawania tarciowego: 200 ton
11. Bity HDD: 200
12. Młot DTH: 300
13. Rura wiertnicza DTH: 18 000
14. Węglik wolframu: 12 ton

Uwaga: powyższe dane to rodzaj daty, w której produkuje się jednocześnie wszystkie rodzaje produktów, a w przypadku rodzaju produktów nasza produktywność zostanie podwojona.

Usługowe

Usługa:


1. Próbki są dostępne dla klientów na całym świecie, a klienci powinni pozwolić sobie na próbki i opłaty za transport. Gdy klienci składają zamówienia, odejmujemy próbki i opłaty za wysyłkę od łącznej kwoty.


2. Możemy pomóc klientom w projektowaniu i produkcji maszyn. Nasi inżynierowie będą oferować klientom względne wskazówki dotyczące działania.


3. Gwarancja jakości jest ustalana według różnych rodzajów produktów, w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszą sprzedażą.


4. Termin dostawy zależy od rodzaju i ilości zamówionych produktów. Ogólnie rzecz biorąc, normalny czas dostawy w domu wynosi około 10 dni, a za granicą 15 dni. Jeśli mamy produkty w magazynie, dostarczymy je w ciągu trzech dni roboczych.


5. Usługa OEM jest również dostępna.

Drutowe pręty wiertnicze, obudowy, syntetyczny diament polikrystaliczny (PCD), polikrystaliczny diamentowy (PDC), impregnowane diamentowe wiertła.

BQ NQ NQ3 HQ HQ3 PQ PQ3 T2-56 T2-76 T2-86 T2-101 Seria TT6 Seria T6

Firma Zespół

Posiadamy profesjonalny zespół eksportowy, w skład którego wchodzi 5 menadżerów części eksportowych, 15 sprzedawców i 10 konsultantów produkujących produkty.

Kontakt

Adres: No. 8 Changyuan Road, Huishan District, Wuxi City, Jiangsu, Chiny 214174

Adres fabryczne:No. 8 Changyuan Road, Huishan District, Wuxi City, Jiangsu, Chiny 214174