Dom O nas

Usługa

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5

A Subsidiary Company Of China Geological Equipment Group

GRUPA GEE WUXI NARZĘDZIA DO WIERCENIA FACTORY CO., LTD. została założona w 1958 r., która jest państwowym przedsiębiorstwem wiodącym w branży geotechniki i eksploracji górnictwa od ponad pół wieku z dobrą jakością i bogatym doświadczeniem w Chinach

Zobowiązaliśmy się dostarczać niezawodne produkty naszym klientom, ponieważ dobra jakość i rozsądna cena, jesteśmy również strategicznym partnerem Atlas Copco (Epiroc) na chińskim rynku kontynentalnym.

Posiadamy certyfikat ISO 、 API, zostaliśmy uhonorowani przedsiębiorstwem high-tech przez prowincję Jiangsu, produkty zostały wywiezione do Korei, Korei Północnej, Rosji, Mongolii, Indii, Birmy, Iranu, Dubaju, Zambii, Australii, Meksyku, Chile…

Główne produkty, które wyprodukowaliśmy są wymienione poniżej:

1.China krajowych standardowych produktów systemu wiercenia coring

2. Standardowe produkty DCDMA: A, B, N, H, Q, T2, impregnowany diament z serii T6, bit PDC, bit do ustawiania powierzchni, żerdź wiertnicza, zespół cylindra rdzeniowego, naddatek, krętlik wodny, podnośnik, klucz do kół ...

3. Młotki DTH, nadkład wiertniczy, wiertło mimośrodowe, bit koncentryczny

4. Narzędzia wiertnicze HDD: rozwiertak pierścieniowy, rozwiertak karbowany, rozwiertak bębnowy, wiertło rozszerzające spiralne, pręty spawalnicze

5. Standardowa żerdź wiertnicza API do żerdzi wiertniczych do oleju i studni

6. sprzęt do konserwacji wody, geologii, niekonwencjonalnej ropy naftowej i gazu oraz ochrony środowiska, a także do prowadzenia odpowiednich transakcji i usług.

Wszystkie produkty przeszły certyfikaty ISO9001: 2000 i API 5DP

Zakres produktów obejmuje: maszyny wiertnicze, narzędzia wiertnicze i górnicze, instrumenty geofizyczne i instrumenty analityczne.

Kontakt: Carlyle Gao

WhatsApp: + 86-18851513960

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/wuxi-drilling-tools-factory/

Facebook: https://www.facebook.com/CarlyleGao

Kliknij powyższe zdjęcie, aby obejrzeć wideo z naszych urządzeń produkcyjnych i więcej informacji.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Master Core

Ilość pracowników : 200~300

Coroczne wyprzedaże : 20,000,000-24,615,380

Rok założenia : 1958

pc Export : 40% - 50%

Firma Wuxi Drill Tools Factory, założona w 1958 r. Z siedzibą w 13 736 000, jest państwową firmą produkującą geologiczne narzędzia wiertnicze, narzędzia do wiercenia w poziomie i narzędzia do wiercenia DTH w Chinach.

Nasza fabryka obejmuje ponad 600 akrów i ma ponad 600 pracowników. Posiadamy również nasz niezależny zespół badawczo-rozwojowy i sprzęt testowy. Dysponujemy aż pięcioma liniami produkcyjnymi, a także posiadamy linię do hartowania i odpuszczania geologicznie wierconych prętów, specjalne urządzenia do pomiaru gwintów, linię do hartowania i odpuszczania złączy, piece do spiekania i tym podobne.

Nasza fabryka ma aż 14 narodowych patentów technologicznych, a nasze produkty przeszły certyfikację ISO9001: 2000 i API 5DP. Jest to jedyna firma, która stworzyła China National Standard (GB) z Core Drilling Tools, wraz z innymi organizacja zysku i instytut. Dzięki wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie, nasze produkty zostały dobrze przyjęte przez klientów z Mongolii, Kazachstanu, Rosji, Iranu, Afganistanu, Omanu, Turcji, Tajlandii, Wietnamu, Myanmaru, Malezji, Indonezji, Singapuru, Tajwanu, Kolumbii, Meksyku, Brazylii, Kanada, Australia itp.

Kontrola jakości:


1. Ściśle kontrolowaliśmy jakość naszych surowców, a wszystkie nasze metale stalowe pochodzą od słynnych hut (fabryk). A analiza fizycznych metalograficznych i skład chemiczny są również wykorzystywane do zapewnienia jakości surowców.
2. Natychmiastowa inspekcja zostanie przeprowadzona dla każdej procedury produkcyjnej, a pełne badanie zostanie wdrożone dla produktów gwintowanych.
3. Nasze produkty outsourcingowe będą również dokładnie zbadane przed użyciem.
4. Nasza częstotliwość próbkowania dla produktów końcowych jest wyższa niż 30%.

Kontrola kosztów:


1. Posiadamy racjonalne plany produkcyjne, a nasze maszyny mogą pracować codziennie przez ponad 12 godzin, aby zagwarantować wydajność naszej produkcji.
2. Większość naszych fabryk outsourcingowych znajduje się w odległości 60 km od naszej fabryki, co w dużym stopniu może obniżyć koszty transportu.
3. Nasza fabryka znajduje się w pobliżu portu w Szanghaju.

Wynik roczny:


1. Pręty wiertnicze: 100 000 (300000 m)
2. Diamentowe bity: 15 000
3. Rozwijanie powłoki: 20 000
4. Beczka rdzenia Montaż: 2000 zestawów

5. Narzędzia odzyskiwania: 1500 zestawów
6. Pręty drążone ogólnego i małego kalibru: 5000 (15000 m)
7. Rura osłonowa: 5000 (15000 m)
8. Drill Stem Subs: 30 000
9. Pręty do wierteł HDD: 4000 (12000 m)
10. Pręty do spawania tarciowego: 200 ton
11. Bity HDD: 200
12. Młot DTH: 300
13. Rura wiertnicza DTH: 18 000
14. Węglik wolframu: 12 ton

Uwaga: powyższe dane to rodzaj daty, w której produkuje się jednocześnie wszystkie rodzaje produktów, a w przypadku rodzaju produktów nasza produktywność zostanie podwojona.

Usługowe

Usługa:


1. Próbki są dostępne dla klientów na całym świecie, a klienci powinni pozwolić sobie na próbki i opłaty za transport. Gdy klienci składają zamówienia, odejmujemy próbki i opłaty za wysyłkę od łącznej kwoty.


2. Możemy pomóc klientom w projektowaniu i produkcji maszyn. Nasi inżynierowie będą oferować klientom względne wskazówki dotyczące działania.


3. Gwarancja jakości jest ustalana według różnych rodzajów produktów, w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszą sprzedażą.


4. Termin dostawy zależy od rodzaju i ilości zamówionych produktów. Ogólnie rzecz biorąc, normalny czas dostawy w domu wynosi około 10 dni, a za granicą 15 dni. Jeśli mamy produkty w magazynie, dostarczymy je w ciągu trzech dni roboczych.


5. Usługa OEM jest również dostępna.

Drutowe pręty wiertnicze, obudowy, syntetyczny diament polikrystaliczny (PCD), polikrystaliczny diamentowy (PDC), impregnowane diamentowe wiertła.

BQ NQ NQ3 HQ HQ3 PQ PQ3 T2-56 T2-76 T2-86 T2-101 Seria TT6 Seria T6

Firma Zespół

Posiadamy profesjonalny zespół eksportowy, w skład którego wchodzi 5 menadżerów części eksportowych, 15 sprzedawców i 10 konsultantów produkujących produkty.

Kontakt

Adres: No. 8 Changyuan Road, Huishan District, Wuxi City, Jiangsu, Chiny 214174

Adres fabryczne:No. 8 Changyuan Road, Huishan District, Wuxi City, Jiangsu, Chiny 214174